© PRAWA AUTORSKIE Beata Olczyk
Tworzone z pasją


Oferta stworzona z myślą o Tobie

 

 Uroczystości rodzinne

od 250 PLN do 1 900 PLN

Ceny uzależnione są od: ilości ustalonych zdjęć, miejsca fotografowania, godzin poświęconych na fotografowanie, rodzaju wybranej sesji.


Możesz zaprosić nas na ważne dla Ciebie i Twojej rodziny wydarzenia!

Jeżeli ktoś bliski twojemu sercu obchodzi urodziny, imieniny czy rocznicę ślubu zrób mu niespodziankę! Zaproś nas a chwile do siebie i zapisz chwile, które zostaną z Wami na zawsze.

Przykładowe sesje zdjęciowe:

 • Zjazdy rodzinne
 • Imprezy okolicznościowe
 • Imieniny przyjaciół
 • Urodziny bliskich
 • Imprezy ze znajomymi
 • Rocznice ślubu
 • Uroczyste przyjęcia

 Fotografia dziecięca

od 400 PLN do 1 390 PLN

Ceny uzależnione są od: ilości ustalonych zdjęć, miejsca fotografowania,  godzin poświęconych na fotografowanie.


 

Wiem jak szybko dorastają Wasze pociechy i jak szybko zmieniać potrafi się ich świat.  Fotografia to nie tylko moment uchwycony w obiektywie ale to również emocje i uczucia. Na każdej sesji chcę pokazać to co najpiękniejsze i najważniejsze dla każdego rodzica. Uchwyć to co w twoim życiu najważniejsze

W przypadku sesji noworodkowych należy mieć na uwadze czas oczekiwania na sesje oraz czas rezerwacji miejsca w studiu fotograficznym.  Najlepiej kontaktować się z nami jeszcze przed terminem porodu.

Uchwyć to co w twoim życiu najważniejsze.

Przykładowe sesje zdjęciowe:

 • noworodkowe (maluszki od 5 dni do 6 tygodni życia)
 • niemowlęce (maluszki od 7 tygodnia do 5 miesięcy)
 • urodzinowe tzw. „cake smash” tort płatny dodatkowo +50 pln 
 • plenerowe
 • przedszkolne i szkolne

Do każdej sesji dodajemy rekwizyty dla maluszków, zapewniamy sprzęt studyjny i oświetleniowy z którym przyjedziemy do ciebie do domu

Sesje plenerowe

od 300 PLN do  3 000 PLN

Ceny uzależnione są od: ilości ustalonych zdjęć, miejsca fotografowania, makijażu, godzin poświęconych na fotografowanie, wybranego rodzaju obróbki cyfrowej.


 

Chcesz się świetnie bawić? Zrobić komuś prezent lub po prostu zrobić go sobie? A może chcesz sprawdzić się przed obiektywem? Możemy Ci pomóc i przygotować dla ciebie specjalną sesję w plenerze tam gdzie Ty i zaproszone przez Ciebie osoby poczują się najlepiej. Te miejsca możemy wybrać razem lub my coś Ci zaproponujemy.  

Dla osób lubiących bawić się modą mamy propozycję sesji lookbookowych przy których świetnie będziecie się bawić i poczujecie się jak gwiazdy modelingu!

 Przykładowe sesje zdjęciowe:

 • Lookbook – sesja modowa
 • Spacer z rodziną lub pupilem
 • Zdjęcia miejskie – miasto, restauracje, dworce itp. 
 • Sesje w otoczeniu przyrody
 • Sesje sportowe

Sesje z brzuszkiem

od 490 PLN do  1200 PLN


 

Na sesje brzuszkowe najczęściej zapraszam przyszłe mamy między 5 a 8 miesiącem ciąży do domowego studia fotograficznego, w plener lub przyjeżdżamy do Twojego domu z całym sprzętem. Osobiście preferuje sesje w plenerze lub w miejscu w którym będziesz czuła się swobodnie. Możemy zaproponować ciekawe miejsca w okolicach Warszawy lub sama możesz wyznaczyć miejsce.

Na sesje zdjęciową najlepiej przygotuj sobie 2-4 wersje ubioru a my przy sesji wybierzemy te najlepiej wyglądające. Najlepiej jak będą to opinające brzuszek ubrania ale możesz zabrać również zwiewne i wygodne ubrania jako opcjonalne. Zadbaj również o dodatki do sesji: piękna kolorowa biżuteria, ładne buty czy apaszki będą pięknie prezentowały się na zdjęciach.
Wykonaj makijaż, w którym dobrze się czujesz, możesz go nieco podkreślić. Zadbaj o to by twoja fryzura była naturalna. Jeżeli będziesz potrzebować stylistkę i makijażystkę możesz zlecić nam jej organizacje. W tego typu fotografii pięknie prezentują się również świeże sezonowe kwiaty, ale najlepiej jak sama je sobie wybierzesz.

Możesz do zdjęć zaprosić również swojego partnera wtedy musicie przygotować ubrania pasujące kolorem lub fakturą.

 

Studniówki

od 350 PLN do 1500 PLN


Sesje na portale społecznościowe 

od 150 PLN do 500 PLN


Sesje do portfolio modeli i modelek

od 350 PLN do 1500 PLN


Beata Olczyk  +48 509 365 663 betty.olczyk@gmail.com

Nie znalazłeś oferty dla Siebie?

Napisz lub zadzwoń wycenimy dla ciebie nasze usługi fotograficzne

Nie czekaj zarezerwuj termin już dziś!